Individual Use
$20
Per Unit
$50 for all 3 units
- License For Single User
- NGSS-Aligned
- 8 Lessons Per Unit
- Welcome Lesson
- Formative Assessment
Program Use
$120
Per Unit
$300 for all 3 units
- Up To 30 Users
- NGSS-Aligned
- 8 Lessons Per Unit
- Welcome Lesson
- Formative Assessment
District Use
Contact [email protected] for custom package
- more than 30 users
- NGSS-Aligned
- 8 Lessons Per Unit
- Welcome Lesson
- Formative Assessment